Specjalista_ka ds. Sprzedaży
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Dla naszego Klienta, producenta z branży technicznej, poszukujemy zaangażowanej i otwartej osoby, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych rynków i odbiorców w PL i w Europie. Liczymy na Twoją pasję do pracy z ludźmi, motywację i chęć do rozwoju.

Oczekujemy

  • wysokiej motywacji i chęci do rozwoju w dziale sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w roli sprzedażowej w pracy z klientami B2B
  • biegła obsługa komputera (MS Office, mile widziane programy graficzne)
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • wysoka kultura biznesowa, umiejętność prowadzenia negocjacji czy zawierania kontraktów
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)
  • znajomość branży sanitarnej będzie dużym atutem
  • dostępność do podjęcia długofalowej współpracy (praca pełnoetatowa)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w dziale sprzedaży u producenta z branży technicznej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość objęcia samodzielnego stanowiska i rozwój wewnątrz struktur
  • stałe wynagrodzenie oraz jasny i mierzalny system premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz kompleksowy proces wdrożenia
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)

Zadania

  • samodzielne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów (B2B) oraz rynków zbytu (w PL i EU)
  • nawiązywanie relacji biznesowych z klientami, wprowadzanie produktów firmy do sprzedaży u partnerów (e-commerce oraz salony, sklepy)
  • negocjacje warunków współpracy, przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • zarządzanie bazą danych klientów, analiza wyników sprzedaży
  • współpraca z działem marketingu, logistyki i produkcji
  • budowanie długofalowych relacji z klientami, przygotowanie umów współpracy
  • praca w siedzibie firmy w Szczecinie (home-office dostępny po okresie wdrożenia)

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238