Specjalista_ka ds. Podatków
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Sygnity
6. 6. 2024

O projekcie:

Sygnity S.A. jest firmą z branży IT działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. W maju 2022 roku dołączyliśmy do międzynarodowej grupy Total Specific Solutions. Naszym głównym zakresem działalności jest tworzenie, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania, integracja infrastrukturalna i aplikacyjna oraz doradztwo IT.

Do Biura Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej w Sygnity S.A. poszukujemy Specjalisty_ki ds. Podatków.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych.
  • Przygotowywanie strategii podatkowej
  • Przygotowanie zeznań i deklaracji podatkowych, m.in. VAT, CIT, IFT.
  • Kalkulacja podatków dochodowych oraz podatku odroczonego.
  • Raportowanie i prognozowanie podatkowe na potrzeby Grupy
  • Analiza i ocena umów. w tym umów między spółkami z Grupy, oraz transakcji pod kątem podatkowym z uwzględnieniem ryzyk podatkowych,
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych.
  • Przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych.
  • Doradztwo podatkowe i adresowanie ryzyk podatkowych
  • Pillar 2.

Pasujesz do nas idealnie, jeśli:

  • Masz wyższe wykształcenie kierunkowe.
  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze podatków.
  • Znasz obszar rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Posiadasz doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych.
  • Znasz język angielski na poziomie minimum B2.
  • Jesteś osobą zorganizowaną, samodzielną, dokładną i terminową.
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia.

Świetnie, jeśli dodatkowo:

  • Posiadasz uprawnienia doradcy podatkowego.

W Sygnity możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy w trybie stacjonarnym lub hybrydowym.
  • Opiekę medyczną w LuxMed.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek).
  • Możliwość dołączenia do platformy e-learningowej ułatwiającej naukę języka angielskiego.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080