Specjalista żywienia człowieka, dietetyk, intendent
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Urząd m.st. Warszawy
11. 9. 2024

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy poszukuje specjalisty do miejskiego projektu związanego z żywnością i żywieniem
Zadania:
- dopracowanie kryteriów jakościowych i środowiskowych do zamówień publicznych na żywność (w tym specyfikacji warunków zamówienia), stosowanych w żywieniu zbiorowym w placówkach oświaty i innych zarządzanych przez miasto;
- organizacja i realizacja warsztatów edukacyjnych;
- współpraca przy opracowaniu materiałów edukacyjnych i informacyjnych dla placówek żywienia zbiorowego;
- analiza efektów i przygotowanie podsumowań z realizacji zadania.
Wymagania:
- wykształcenie z zakresu żywności lub żywienia;
- znajomość podstawowych przepisów dotyczących zamówień publicznych;
- znajomość środowiska warszawskich placówek oświatowych i żywienia zbiorowego;
- dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole; - umiejętność autoprezentacji i swoboda wypowiedzi na forum publicznym.
Mile widziane:
- doświadczenie w realizacji zamówień publicznych na żywność,
- umiejętność pisania i redagowania tekstów,
- doświadczenie w organizacji i prowadzeniu warsztatów edukacyjnych.
Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną w wymiarze do 80 godzin miesięcznie,
- nabywanie doświadczenia w pracy projektowej.
Więcej o kampanii na stronie https://um.warszawa.pl/waw/wiemcojem
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres wiemcojem(małpka)um.warszawa.pl
Zgłoszenie w formie CV proszę przesłać w wersji elektronicznej na adres wiemcojem(małpka)um.warszawa.pl do 20 września 2024 r. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
W CV prosimy o dopisanie klauzuli:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prezydenta m.st. Warszawy, w celu rekrutacji w Urzędzie m.st. Warszawy.
Zostałem(łam) poinformowany(a) o możliwości wycofania zgody w każdym
czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: iod(małpka)um.warszawa.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.”

  • Praca Warszawa
  • Dietetyk Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584