Specjalista ze znajomością języka duńskiego 10.000 pln
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PMSolutions
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki
kontakt z oddziałami i odpowiedzialnymi menedżerami w sprawie danych klientów;
- przyczynianie się do poprawy jakości i efektywności powierzonych zadań.
Wymagania
- znasz język duński lub co najmniej na poziomie B2;
- język angielski na poziomie komunikatywnym;
- dobra znajomość narzędzi MS Office;
- zainteresowanie pracą w branży finansowej.
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku;
- elastyczny, pracujący model hybrydowy (praca 1 raz w tygodniu w biurze do wyboru którym);
- oprócz szkoleń i nauki związanych z pracą, liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
- inne świadczenia: Ubezpieczenie zdrowotne, Pakiety medyczne, Karta sportowa, imprezy drużynowe i uroczystości świąteczne;
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (10 tyś brutto).
We reserve the right to answer only selected applications.
Please include permit for processing personal data in CV as following:
In accordance with art. 6 (1) a. Regulation (EU) 2016/679 of the European
Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of
natural persons with regard to the processing of personal data and on
the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC
(General Data Protection Regulation) hereinafter ‘GDPR’. I agree to have my personal data proceeded for the purposes of current and future
recruitment processes in PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SC

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370