Specjalista wsparcia użytkowników IT
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pierwsza linia wsparcia użytkowników;
  • szkolenie użytkowników z obsługi urządzeń i systemów informatycznych;
  • przygotowywanie, wydawanie i przyjmowanie zwrotów urządzeń informatycznych;
  • zarządzanie kontami użytkowników;
  • praca w systemie zgłoszeń;
  • konserwacja sprzętu i organizowanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych;
  • zamawianie i dobór sprzętu komputerowego oraz akcesoriów;
  • wsparcie pozostałych działów IT w kontaktach z użytkownikami;

WYMAGANIA:
  • zainteresowanie technologiami informatycznymi;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane;
  • znajomość środowiska MS Windows, Android, iOS;
  • znajomość budowy, obsługi, napraw i konfiguracji sprzętu komputerowego;
  • znajomość pakietów biurowych Microsoft Office;
  • wskazana znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej czytania dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatna opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064