Specjalista wsparcia sprzedaży i wynajmu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
SAW-TRAK ZDYB Spółka komandytowa
12. 10. 2024

SAW-TRAK- lider na rynku w branży wózków widłowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji
  • organizacja transportu i obsługa logistyczna
  • nadzór nad terminami realizacji zamówień
  • obsługa korespondencji technicznej
  • administracja procesu sprzedaży
  • koordynacja pracy miedzy działami

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • znajomość MS office
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w branży lub podobnej

Oferujemy

  • umowa o pracę, pełny etat, praca stacjonarna
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • pracę w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem
  • przyjazna atmosfera w ambitnym zespole

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista SEO Kraków
  • Specjalista SEM Kraków
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251