Specjalista Wiodący /Specjalistka Wiodąca ds. rozwoju produktów cyfrowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
TAURON Obsługa Klienta
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Najwyższa jakość usług i obsługi klienta to nasz priorytet❗

Doskonalimy nasze procesy w obszarze IT i Obsługi Klienta , wdrażamy nową strategię i tworzymy przestrzeń na nowe technologie oraz innowacje . Nasz cel to efektywne, pełne pasji i zaangażowania zespoły, które zainicjują nowe możliwości biznesowe.

Dołącz do nas i zasil przyszłość nową energią!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • W roli Product Ownera tworzenie i rozwój produktów cyfrowych, z których codziennie korzystają miliony klientów Grupy Tauron (min. Mój Tauron, aplikacja mobilna Mój Tauron, voiceboty)
  • Proponowanie nowych kierunków rozwoju, szukanie efektywnych i efektownych rozwiązań oraz benchmark z innymi wdrożeniami i trendami na rynku
  • Podejmowanie decyzji w ramach powierzonego produktu, również w oparciu o dostępne dane analityczne
  • Współtworzenie intuicyjnych i funkcjonalnych interfejsów użytkownika
  • Udział w badaniach pomagających zrozumieć potrzeby, oczekiwania i problemy użytkowników
  • Organizowanie i monitorowanie prac zespołów odpowiedzialnych za tworzenie i rozwój produktów cyfrowych
  • Przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz z prowadzonych zadań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki
  • Odpowiedzialność za budżet i kontrolę kosztów związanych z rozwojem produktów

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego, preferowane w dziedzinach takich jak tworzenie produktów cyfrowych, e-commerce, nowe technologie, informatyka lub pokrewne
  • Minimum 4-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów w roli PM, PO lub w obszarze zarządzania produktami
  • Doświadczenia w tworzeniu i rozwoju konsumenckich (B2C) produktów cyfrowych (np. aplikacje mobilne, serwisy webowe, portale ecommerce, rozwiązania Call Center)
  • Umiejętności komunikowania wizji produktowej i przekucia jej w funkcjonalny produkt
  • Dużej asertywności i umiejętności podejmowania decyzji
  • Rozumienia i wykorzystywania danych analitycznych w codziennej pracy
  • Ciekawości pchającej do szukania innowacji i kwestionowania status quo
  • Umiejętności budowania atmosfery pracy wspierającej otwartą komunikację
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

Miło, jeśli posiadasz:

  • Znajomość branży energetycznej i rynku energii
  • Certyfikat Product Ownera, Prince2 Foundation
  • Praktyczną znajomość narzędzi do zarządzania projektami i do analizy danych

Nasze benefity i mocne strony:

  • Udział w interdyscyplinarnych projektach na rzecz całej Grupy TAURON
  • Praca w firmie przyjaznej różnym pokoleniom i nagrodzonej tytułem Friendly Workplace 2022 oraz Dream Employer 2024
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
  • Darmowy parking dla pracowników przy Biurze w Katowicach
  • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med - pakiet obejmujący nielimitowany dostęp do lekarzy wielu specjalizacji
  • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand - możliwość 3 bezpłatnych konsultacji rocznie
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Taryfa pracownicza - pomniejszenie rachunków za energię elektryczną w limicie 3000 kWh rocznie ⚡
  • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS, m.in. zapomogi, pożyczki na preferencyjnych zasadach etc.
  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku - również dla dzieci pracowników
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, m.in. Szlachetna Paczka, charytatywny Bieg Firmowy
  • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
  • Dostęp do platformy e-learning - możliwość realizacji szkoleń w dowolnym miejscu i czasie

Dołącz do nas! #ZasilaniNowąEnergią⚡

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713