Specjalista w Zespole Zarządzania Kampaniami CRM/Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1088846401

Obowiązki

  • Planowanie i budowę wielokanałowych akcji marketingowych CRM (aplikacja mobilna, bankowość internetowa, e-mail, oddziały, Contact Center i inne), w szczególności działających w trybie real-time
  • Koordynację działań między zespołami odpowiadającymi za ofertę, sprzedaż oraz komunikację marketingową
  • Dopasowanie najlepszych ofert dla klientów, pogłębianie relacji w celu maksymalizacji wyników sprzedażowych i zadowolenia klientów
  • Konfigurację kampanii w narzędziach CRM
  • Tworzenie segmentacji odbiorców kampanii
  • Pomiar efektywności zrealizowanych akcji, wraz z wnioskami i rekomendacją dalszych działań
  • Udział w projektach rozwoju CRM

Wymagania

  • Masz min 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze CRM, Digital lub e-Commerce
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania i lubisz pracę w metodyce zwinnej
  • Cechuje cię komunikatywność, cenisz pracę z ludźmi, którzy wzajemnie się wspierają i motywują,
  • Chcesz budować swoje kompetencje w pracy z dużym wolumenem danych (SAS, SQL)
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • Masz wiedzę z obszaru bankowości

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721