Specjalista w zespole wsparcia logistycznego i ochrony środowiska
  • Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza 1 (teren koksowni przyjaźń)
śląskie, Dąbrowa Górnicza, ul. Koksownicza 1 (teren koksowni przyjaźń), śląskie, Polska
JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

poszukuje osób na stanowisko:
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in., tworzenie miesięcznego zastawienia zużycia paliwa na poszczególnych bocznicach, przygotowywanie i uzgadnianie danych o przewożonej masie towarowej, wystawianie faktur w systemie ERP, prowadzenie rejestrów wystawianych faktur VAT, opisywanie i weryfikację faktur w systemie DMS, współpraca z zespołem księgowości w zakresie realizacji płatności przez klientów Spółki, współtworzenie wielkości stawek przewozowych, sporządzanie wewnętrznych zestawień, sprawozdań i opracowań dot. sprzedaży usług i materiałów, bieżące załatwianie zapytań i interwencji klientów, zawieranie i przechowywanie polis ubezpieczeniowych obowiązujących w Spółce oraz inne prace zlecone przez przełożonego.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 1 (teren koksowni przyjaźń).

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność sporządzania analiz, zestawień, raportów,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Znajomość programów ERP
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, sumienność, dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Mile widziana znajomość przepisów dot. ochrony środowiska.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Nagrody okazjonalne i premie kwartalne.
  • Świadczenia socjalne.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509