Specjalista w Zespole Rozliczeń z OSD i Wytwórcami
  • Rzeszów, ul. 8-go Marca 6,
podkarpackie, Rzeszów, ul. 8-go Marca 6,, podkarpackie, Polska
PGE Obrót S.A.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

(Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa)

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozliczeń (w tym ewidencja w SAP) oraz analityki związanej z zakupem: energii elektrycznej, paliw gazowych praw majątkowych, gwarancji pochodzenia, usług dystrybucyjnych, usług przesyłowych, usług bilansowania handlowego,
  • Współpraca z innymi Komórkami organizacyjnymi w zakresie niezbędnym do wykonywania swoich obowiązków.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Zdolności analityczne,
  • Zaangażowanie, systematyczność,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz jednoczesnego kontrolowania wielu zadań,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ustalania priorytetów,
  • Determinacja w dążeniu do zdobywania nowych umiejętności,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Znajomość zagadnień związanych z hurtowym rynkiem energii elektrycznej mile widziana.

To oferujemy:

  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy,
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Oferty kandydatów zawierające CV proszę przesyłać, klikająca w przycisk aplikowania.

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699