Specjalista w Zespole Postępowań Karnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
20. 9. 2024

1119801501

Obowiązki

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania instytucji zewnętrznych w związku z prowadzonymi przez nie postępowaniami karnymi, sprawdzającymi / wyjaśniającymi
  • Pozyskiwanie, weryfikowanie, gromadzenie danych na potrzeby prowadzonej korespondencji
  • Współpracę z jednostkami Banku, poprzez pozyskiwanie i przekazywanie niezbędnych informacji, wyjaśnień i instrukcji

Wymagania

  • Posiadasz min. wykształcenie średnie
  • Znasz dobrze produkty i usługi bankowe
  • Posiadasz wiedzę w zakresie obowiązujących w Banku regulacji oraz procesów
  • Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie oraz systematyczność
  • Swobodnie poruszasz się w aplikacjach MS Office
  • W pracy wykazujesz się samodzielnością w działaniu oraz umiejętnością pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • znajomość jęz. angielskiego
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania informacji w systemach bankowych oraz znajomość produktów bankowych

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210