Specjalista w Zespole Księgowości
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Bank Pekao
2. 9. 2024

1113852101

Obowiązki

  • Scentralizowaną obsługę księgową gospodarki własnej Banku w jednostce Centrali Banku.
  • Przyjmowanie korespondencji z wpływającymi dokumentami od kontrahentów Banku.
  • Wprowadzanie dowodów księgowych do wewnętrznego, elektronicznego obiegu dowodów księgowych Banku.
  • Ewidencję księgową dokumentów z obszaru zobowiązań banku za dokonane zakupy, z uwzględnieniem ewidencji podatkowej (podatek dochodowy od osób prawnych, podatek VAT).
  • Wykonywanie płatności za faktury zakupowe Banku.

Wymagania

  • Ukończyłeś studia wyższe.
  • Posiadasz doświadczenie z obszaru księgowości.
  • Posiadasz umiejętności obsługi aplikacji MS Office.
  • Masz chęć uczenia się, zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu księgowości i przepisów podatkowych.
  • Lubisz pracę zespołową.
  • Twoje mocne strony to sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie w zadania, konsekwencja w działaniu.
  • Posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Szczecin
  • Specjalista SEO Szczecin
  • Specjalista SEM Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544