Specjalista w Zespole Administracji i Logistyki (Flota)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Naftor Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

NAFTOR Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Podstawowy Zakres Zadań i Obowiązków:

  • nadzór nad eksploatacją sprzętu transportowego (ewidencja, przeglądy, naprawy, zamówienia, rozliczanie kosztów)
  • nadzór nad gospodarką paliwową (nadzór nad kartami flotowymi oraz zakupami produktów i usług udostępnionych w programie flotowym)
  • prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i innych, w tym likwidacja szkód
  • udział w procedurach związanych z zakupem pojazdów (w tym leasing, najmem), wyposażenia i środków trwałych oraz ich sprzedażą/likwidacją
  • sporządzanie sprawozdań środowiskowych
  • prowadzenie spraw związanych z obowiązkiem opłaty abonamentowej RTV
  • udział w kontrolach, audytach i komisjach
  • nadzór nad prawidłowością prowadzenia dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami

Warunki pracy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • pakiet benefitów sportowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą floty firmowej
  • praktyczna wiedza rynku motoryzacyjnego oraz znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem mieniem
  • wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analityczne i organizacyjne, samodzielność, operatywność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys
  • prawo jazdy kat „B”
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

  • Praca Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563