Specjalista w zakresie pomiarów i rozruchów
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
20. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin / praca w delegacji na terenie Polski

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych,
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i naprawa urządzeń elektroenergetycznych,
  • obsługa oprogramowania dedykowanego do urządzeń pomiarowych,
  • przeprowadzanie diagnostyki kabli, silników, generatorów, transformatorów, rozdzielnic, lokalizacji uszkodzeń linii kablowych, analizy jakości zasilania, analizy wibracji zespołów mechanicznych, badań termowizyjnych, analizy poziomu bezpieczeństwa urządzeń elektroenergetycznych,
  • obsługa sprzętu pomiarowego (analizatory, generatory probiercze, udarowe, reflektometry, testery zabezpieczeń, wibrometry, kamery termowizyjne)
  • sprawdzanie, ocena i wydawanie zaleceń dla urządzeń elektroenergetycznych i sieci nN i SN

✍ Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne/inżynierskie,
  • znajomość zasady działania i funkcjonowania farmy PV,
  • umiejętność diagnozowania usterek i konserwacji systemów PV,
  • doświadczenie w uruchamianiu farm fotowoltaicznych, stacji SN GPZ/GPO,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów w teren,
  • uprawnienia SEP,
  • umiejętność czytania projektów wykonawczych budowlanych i elektrycznych.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport

  • Praca Konin
  • Elektromonter pomiarów Konin
  • Specjalista ds. kadr i płac Konin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Konin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Konin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Konin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Konin
  • Specjalista SEO Konin
  • Specjalista SEM Konin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Konin
  • Doradca podatkowy w Polsce Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045