Specjalista w Wydziale Śródlądowych Dróg Wodnych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
18. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu programów realizacji zadań związanych z utrzymaniem wód oraz pozostałego mienia Skarbu Państwa związanego z gospodarką wodną w zakresie utrzymania śródlądowych dróg wodnych,
  • udział w sporządzaniu programu planowanych inwestycji w gospodarce wodnej w zakresie inwestycji na śródlądowych drogach wodnych,
  • raportowanie i prowadzenie zbiorczej ewidencji wydatków ponoszonych na śródlądowe drogi wodne i ich infrastrukturę oraz zbiorczej ewidencji żeglugowego wykorzystania śluz i pochylni,
  • prowadzenie sprawozdawczości GUS w zakresie TWS-1 (sprawozdanie o długości śródlądowych dróg wodnych i liczbie śluzowań),
  • realizację spraw związanych z turystycznym wykorzystaniem wód,
  • wyznaczanie standardów oznakowania nawigacyjnego i wyznaczania szlaków żeglownych oraz standardów pomiarów hydrograficznych i określania głębokości tranzytowej,
  • koordynowanie opracowywania i publikacji komunikatów nawigacyjnych,
  • współpracę z urzędami żeglugi śródlądowej i armatorami w zakresie śródlądowych dróg wodnych,
  • koordynowanie i prowadzenie spraw związanych z jednostkami pływającymi będącymi własnością Wód Polskich.

Nasze wymagania

  • czekamy na Kandydata, który:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu żeglugi śródlądowej, gospodarki wodnej, ochrony środowiska, geografii, gospodarki przestrzennej lub pokrewne,
  • ma minimum półroczne doświadczenie zawodowe w obszarze wykształcenia,
  • zna przepisy: ustawy o żegludze śródlądowej, Prawa wodnego, rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie przepisów żeglugowych na śródlądowych drogach wodnych,
  • swobodnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • zna język angielski na poziomie minimum B1,
  • potrafi czytać mapy,
  • posługuje się oprogramowaniem GIS,
  • myśli analitycznie,
  • jest osobą samodzielną, szybko uczy się obsługi aplikacji WEB i mobilnych,
  • jest komunikatywny, nastawiony na współpracę,
  • dobrze organizuje pracę własną, potrafi pracować pod presją czasu.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa żeglugi, sieci śródlądowych dróg wodnych, działania śluz i innych obiektów hydrotechnicznych,
  • znajomość oznakowania nawigacyjnego śródlądowych dróg wodnych,
  • znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego i Prawa Zamówień Publicznych,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej,
  • grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach,
  • możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe,
  • paczki mikołajkowe dla dzieci,
  • dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”,
  • pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach,
  • specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów,
  • naukę języków – dostęp do platformy eTutor,
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce. Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany, edukujemy.

392 jednostki organizacyjne

6000 Pracowników

3526 Pracowników z ponad 5-letnim stażem pracy

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045