Specjalista w Wydziale Energetyki
  • Gliwice, ul. Sienkiewicza 2
śląskie, Gliwice, ul. Sienkiewicza 2, śląskie, Polska
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • wprowadzanie danych do tabeli: inwentaryzacji punktów poboru energii, liczników, produkcji i sprzedaży energii elektrycznej wytworzonej w OZE,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z planowaniem i ewidencją energii elektrycznej, sprzedażą i rozliczaniem energii elektrycznej wytworzonej w elektrowniach,
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań dla Wód Polskich, Urzędu Regulacji Energetyki, Zarządcy Rozliczeń i Głównego Urzędu Statystycznego dotyczących gospodarki energetycznej,
  • udział w przygotowywaniu postępowań na zakup energii elektrycznej zużywanej na potrzeby obiektów będących w administracji Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej,
  • udział w prowadzeniu spraw związanych z rozwojem energetyki odnawialnej, rozliczanie podatku akcyzowego od zużytej energii elektrycznej,
  • współpracę z Zarządami Zlewni w zakresie utrzymania i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych na obiektach.

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: energetyka, elektrotechnika, budownictwo wodne, gospodarka wodna, ochrona/inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia,
  • zna przepisy ustaw: Prawo wodne, o odnawialnych źródłach energii,
  • posiada wiedzę z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • jest skuteczny i terminowy w działaniu,
  • potrafi wykonywać obowiązki pod presją czasu,
  • jest osobą komunikatywną i potrafi pracować w zespole.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • doświadczenie w nadzorowaniu lub w prowadzeniu prac w zakresie sieci, instalacji branży elektrycznej.

JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838