Specjalista w utrzymaniu ruchu maszyn
  • Starachowice
specjalista w utrzymaniu ruchu maszyn
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby z doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych.

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (mechatronik, elektryk, mechanik, automatyk) mile widziane wyższe lub w trakcie studiów
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętności instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego;
  • mile widziana praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń;
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 15 kv;
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju

Zadania

  • bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych;
  • nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych;
  • prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej;
  • zarządzanie dokumentacją techniczną;
  • zapewnienie ciągłości produkcji;
  • kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki;
  • udoskonalanie procesów produkcyjnych;
  • kontrolowanie prawidłowego prowadzenia eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów;
  • kreślenie potrzeb materiałowych dla celów właściwej gospodarki remontowo-konserwacyjnej i eksploatacyjnej.

  • Praca Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080