Specjalista w dziedzinie neurologii dziecięcej
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Doskonałej znajomości anatomii, fizjologii i patologii układu nerwowego
  • Doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu chorób neurologicznych
  • Umiejętności prowadzenia szczegółowego wywiadu pacjenta oraz badania fizykalnego
  • Znajomości aktualnych standardów postępowania w neurologii
  • Umiejętności interpretacji wyników badań obrazowych (np. rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa)

WYMAGANIA:
  • Posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu lekarza
  • Empatia
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Chęć zaangażowania się w wykonywana pracę
  • Troska o dobro małych pacjentów

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (w zależności od preferencji kandydata)
  • Możliwość indywidualnego dopasowania wymiaru zatrudnienia i godzin pracy
  • Pracę w szpitalu zachowującym wysokie standardy opieki i dbającym o bezpieczeństwo i etykę w środowisku pracy
  • Współpracę ze zgranym i przyjaznym zespole
  • Możliwość dopasowania wymiaru pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista SEM Bielsko-Biała
  • Specjalista SEO Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030