Specjalista w Dziale Zgód Wodnoprawnych w Zarządzie Zlewni
  • Lowicz
Łowicz, Lowicz, Łódź Voivodeship, Polska
Wody Polskie
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach dotyczących pozwoleń wodnoprawnych,
  • prowadzenie postępowań w sprawach dotyczących ustanawiania stref ochronnych ujęć wód, w tym analizowanie i weryfikowanie dokumentów,
  • przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych,
  • udział w określaniu i prowadzeniu postępowań administracyjnych dotyczących pozwoleń wodnoprawnych,
  • udział w rozprawach administracyjnych prowadzonych przez komórkę organizacyjną oraz kontakt z Klientem.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: łódzkie

Zarząd Zlewni w Łowiczu

Wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe licencjackie, preferowane z zakresu gospodarki wodnej, inżynierii środowiska, ochrony środowiska, geografii lub pokrewne,
  • posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze wydawania decyzji administracyjnych i/lub w administracji publicznej lub w obszarze ochrony środowiska/gospodarki wodnej,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • zna przepisy ustaw i aktów prawnych: Prawo wodne, Kodeks postępowania administracyjnego,
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia, sprawnie organizuje własną pracę i ustała priorytety, potrafi efektywnie zarządzać swoim czasem, jest skrupulatny, terminowy.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • umiejętność obsługi systemu AutoCad, GIS (ArcGlS).

CO OFERUJEMY W ZAMIAN?

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej,
  • grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach,
  • możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe,
  • paczki mikołajkowe dla dzieci,
  • dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”,
  • pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach,
  • specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów,
  • naukę języków – dostęp do platformy eTutor,
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących.

Wymagane dokumenty

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.

  • Praca Łowicz
  • Łowicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914