Specjalista w Dziale Zamówień Publicznych
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Poczta Polska S.A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę​

Twoje zadania:

  • samodzielne organizowanie i przeprowadzanie postępowań przetargowych, w tym w oparciu o przepisy ustawy – Prawo zamówień publicznych,
  • udział w pracach komisji przetargowych, pełnienie funkcji przewodniczącego lub sekretarza,
  • opiniowanie wniosków o udzielenie zamówień oraz bieżące wspieranie jednostek organizacyjnych w zakresie procesu udzielenia zamówień,
  • monitorowanie zmian obowiązujących przepisów prawa oraz analiza orzecznictwa w zakresie zamówień publicznych,
  • realizacja innych zadań wynikających z ustawy - Prawo zamówień publicznych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz 3-letnie doświadczenie w osobistym prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień po stronie zamawiającego zobowiązanego do stosowania przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych,
  • znasz dobrze ustawę - Prawo zamówień publicznych oraz przepisy wykonawcze wydane na jej podstawie,
  • znasz dobrze Kodeks cywilny i Kodeks spółek handlowych,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • bardzo dobrze organizujesz własną pracę,
  • potrafisz planować i myśleć analitycznie.

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Praca Białystok
  • Specjalista SEO Białystok
  • Specjalista SEM Białystok
  • Pracownicy uczelni w Polsce Białystok
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080