Specjalista w dziale zagranicznym
  • Adamów
Adamów, Adamów, Mazowieckie, Polska
DAMBAT Jastrzębski S.K.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • weryfikacja dokumentów w systemie

  • współpraca z kontrahentami zagranicznymi

  • obsługa logistyczna

  • kompletacja dokumentacji

  • sprawdzanie poprawności danych i zamówień

  • trzymanie terminowości dokumentacji firmowej

  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji

  • sporządzanie cen artykułów na podstawie zebranej dokumentacji oraz ich aktualizacja w systemie

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy biurowej w dziale zamówień lub sprzedaży

  • Obsługa programu WF-MAG (mile widziane)

  • Znajomość pakietów biurowych Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie (B2)

  • Otwartość i umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w grupie - dobra komunikacja z innymi działami firmy

  • Systematyczność i dokładność

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym

  • Pracę jednozmianową (8-16)

  • Wolne weekendy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bardzo dobry dojazd

  • pakiet medyczny

  • Praca Adamów
  • Adamów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667