Specjalista w dziale wtrysku
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Starion Poland Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i organizowanie pracy personelu zatrudnionego w dziale wtryskarek
  • Zarządzanie i planowanie procesu wtrysku, a także ustawianie form wtryskowych
  • Optymalizacja procesu wtrysku
  • Realizacja planu produkcyjnego, zapewnienie ciągłości oraz terminowości produkcji
  • Szkolenie i motywowanie podległego zespołu
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby zarządu
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • kartę multisport oraz świadczenia z ZFŚS
  • owocowe środy
  • karty urodzinowe

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

103 077
18 849