Specjalista w Dziale Wsparcia Technicznego Świadczeniodawców w Wydziale Informatyki
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Śląski Oddział Wojewódzki NFZ
6. 6. 2024

specjalista w Dziale Wsparcia Technicznego Świadczeniodawców w Wydziale Informatyki (umowa o pracę / 1 pełny etat)

Numer ogłoszenia: Katowice/24/22

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / pełny etat

Termin składania ofert: 19.06.2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • telefoniczna obsługa techniczna świadczeniodawców,
  • monitoring, weryfikacja techniczna oraz obsługa błędów walidacji danych przekazywanych komunikatami XML,
  • administracja profilami użytkowników aplikacji webowych,
  • współpraca z dostawcami systemów ewidencyjno-rozliczeniowych świadczeniodawców.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe lub średnie,
  • lata pracy zawodowej: przy wykształceniu wyższym wymagane są minimum 3 lata stażu pracy, przy wykształceniu średnim wymagane jest minimum 5 lat stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w służbie zdrowia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej,
  • znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel i Word),
  • znajomość formatu XML,
  • znajomość języka SQL w stopniu podstawowym.
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 146) – w szczególności Dział V Narodowy Fundusz Zdrowia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy z klientem,
  • umiejętność organizacji i planowania pracy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwo pracy), umowy zlecenie (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie. Link poniżej:

  • Praca Katowice
  • Informatyk Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Specjalista SEO Katowice
  • Specjalista SEM Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080