Specjalista w dziale techniczno-gospodarczym
  • Łódź
specjalista w dziale techniczno-gospodarczym
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi
11. 9. 2024

Obowiązki

  • nadzór nad realizacją umowy zewnętrznej na usługi sprzątania,
  • organizacja i nadzór techniczny utrzymania infrastruktury w zakresie bieżącej eksploatacji budynków, zaopatrzenia ich w energię elektryczną, cieplną, wodę i gaz.
  • prowadzenie wymaganej prawem dokumentacji związanej z eksploatowaną infrastrukturą, wykonywanie prac związanych z prawidłową eksploatacją , remontami i naprawami sprzętu i aparatury medycznej, sprawdzanie i archiwizacja atestów i świadectw pochodzenia materiałów.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • oferujemy pracę w nowoczesnej i stabilnej finansowo placówce medycznej

  • Praca Łódź
  • Redaktor techniczny Łódź
  • Specjalista SEM Łódź
  • Specjalista SEO Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536