Specjalista w dziale szkoleń i rozwoju
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Jesteś osobą kreatywną z wysokim poczuciem estetyki? Lubisz kontakt z innymi i cenisz sobie pracę zespołową, a komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Chcesz współtworzyć platformę szkoleniową dostarczając angażujące treści?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak, dołącz do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży FMCG i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku pracy!

Lokalizacja miejsca pracy: okolice metra Dworzec Gdański.

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel (m.in. tabele przestawne, wyszukaj pionowo/poziomo, tworzenie wykresów),
  • umiejętności analitycznych,
  • praktycznej znajomości PowerPonit oraz Canvy,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobrej organizacji czasu pracy.
  • umiejętności współpracy zespołowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności: nie będziesz zarabiać mniej niż 6 500 zł brutto miesięcznie,
  • pracę w godzinach 09.00 - 17.00 (możliwość rozpoczęcia pracy od godziny 7:30 - 8h),
  • bogaty pakiet benefitów (bony lunchowe 270 PLN miesięcznie, opieka medyczna oraz karta sportowa),
  • hybrydowy model pracy (dodatek do pracy hybrydowej),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • praca w zespole inspirujących i ambitnych osób.

Zadania

  • współtworzenie treści szkoleniowych na wewnętrzną platformę szkoleniową (e-learningi, filmy szkoleniowe, artykuły, podcasty),
  • tworzenie komunikacji dla użytkowników platformy szkoleniowej: copy oraz grafiki (komunikacja mailowa i smsowa),
  • bieżąca administracja użytkowników oraz obsługa platformy szkoleniowej,
  • współpraca z globalnym zespołem, a także zewnętrznymi agencjami,
  • UX platformy - testy nowych funkcjonalności, śledzenie najnowszych trendów dotyczących szkoleń online.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963