Specjalista w dziale księgowym (OTC, AR, AP, GL) z językiem niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Antal Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Międzynarodowa firma zajmująca się usługami IT i konsultingiem, poszukuje specjalistów do działu księgowego z językiem niemieckim. Jeśli masz doświadczenie w obszarach OTC (Order to Cash), AR (Accounts Receivable), AP (Accounts Payable) lub GL (General Ledger) i chcesz rozwijać się w dynamicznym, globalnym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów księgowych w obszarach OTC, AR, AP, GL w oparciu o wewnętrzne procedury firmy,
  • Monitorowanie, weryfikacja i księgowanie dokumentów finansowych,
  • Kontrola poprawności danych księgowych oraz rozliczeń,
  • Udział w zamknięciu miesiąca, przygotowywanie raportów finansowych,
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w języku niemieckim,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z niezgodnościami w rozliczeniach,
  • Wsparcie dla audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym (OTC, AR, AP, GL),
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) i angielskiego (min. B2),
  • Umiejętność pracy w systemie ERP (SAP będzie dodatkowym atutem),
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy z danymi liczbowymi,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność oraz orientacja na klienta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Model pracy hybrydowej w Łodzi,
  • Szkolenia i możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole.

  • Praca Łódź
  • Specjalista SEO Łódź
  • Specjalista SEM Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116