Specjalista w dziale księgowości i finansów
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Szukasz pracy w dziale księgowości i rachunkowości? My szukamy osoby, która świetnie radzi sobie z liczeniem wynagrodzeń. Jeśli to właśnie Ty, nie czekaj – aplikuj!

Oczekujemy

  • umiejętność przeprowadzania kalkulacji manualnych, w tym rozwiązywanie trudnych przypadków wynagrodzeń
  • umiejętność naliczania potrąceń oraz ich weryfikacja podczas procesu płacowego
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym Excel)
  • chęć pracy na czas określony (do końca marca)
  • mile widziana znajomość systemów Asseco - KOMA lub Softlab

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony (zatrudnienie w trakcie rozwoju projektu)
  • pakiet sportowy oraz ubezpieczenie na życie
  • siłownia oraz hala sportowa na terenie firmy
  • dofinansowanie do posiłków
  • premie świąteczne
  • pracę w firmie z ogromnym potencjałem
  • miłą atmosferę w pracy
  • elastyczny czas pracy

Zadania

  • wsparcie administracyjno-księgowe w dziele księgowości
  • kontrola rozliczeń projektów inwestycyjnych
  • wsparcie w obszarze monitoringu zatorów płatniczych
  • samodzielne liczenie wynagrodzeń i weryfikacja poprawności obliczeń systemowych
  • dokładne naliczanie potrąceń komorniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz ich bieżąca weryfikacja w trakcie procesu płacowego

  • Praca Wałbrzych
  • Specjalista ds. finansów Wałbrzych
  • Specjalista ds. kadr i płac Wałbrzych
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wałbrzych
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wałbrzych
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wałbrzych
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wałbrzych
  • Specjalista SEO Wałbrzych
  • Specjalista SEM Wałbrzych
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wałbrzych
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567