Specjalista w Dziale Kosztów
  • Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, Plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

Specjalisty w Dziale Kosztów

Nazwa stanowiska:
specjalista

Wymiar etatu: pełny etat – umowa na zastępstwo

Liczba etatów: 1

Zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych.
  • Weryfikacja prawidłowości księgowań.
  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych.
  • Zakładanie, weryfikowanie i rozliczanie księgowe konferencji, zleceń zewnętrznych oraz dotacji z JST.
  • Rozliczanie kartotek RMK.
  • Weryfikacja zgodności zapisów kont zespołu „4” i „5”.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości.
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i 4-letnie doświadczenie zawodowe.
  • Znajomość przepisów dotyczących zasad finansowania nauki.
  • Znajomość przepisów ustawy o podatku od towarów i usług – VAT.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości.
  • Znajomość ustawy o Szkolnictwie Wyższym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i terminowość w wykonywaniu zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność.
  • Wysoka kultura osobista.

Wymagania pożądane

  • Doświadczenie w obsłudze procesu wydawniczego i gospodarki magazynowej.
  • Doświadczenie w pracy w uczelni publicznej lub innej jednostce sektora finansów publicznych.
  • Znajomość przepisów regulujących szkolnictwo wyższe i naukę.
  • Znajomość pakietu MS.
  • Mile widziana znajomość systemu ERP TETA.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849