Specjalista w Dziale Jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie zatwierdzania i kontroli jakości wyrobów.
  • Monitorowanie i inicjowanie działań korygujących dla produktów niezgodnych.
  • Ustalanie wysokich standardów jakościowych we współpracy z innymi działami.
  • Analiza problemów jakościowych i wdrażanie rozwiązań naprawczych.
  • Nadzorowanie reklamacji od dostawców i tworzenie raportów.
  • Wykonywanie audytów istniejących systemów jakości i kontroli procesów.
  • Nadzór nad zadania związane z certyfikacją systemu jakości.
  • Wspieranie procesów wprowadzania nowych i modyfikacji istniejących wyrobów.
  • Udział w audytach zewnętrznych oraz wewnętrznych.
  • Organizacja szkoleń z zasad jakościowych dla pracowników.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
  • Wyższe wykształcenie, preferowane techniczne.
  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości.
  • Umiejętność audytowania procesów produkcyjnych.
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP.
  • Znajomość norm serii IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001.
  • Certyfikaty audytora VDA 6.3 oraz audytora wewnętrznego norm wymienionych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Transparentny system wynagrodzeń i celów.
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w obszarze jakości.
  • Wsparcie i integracja w zgranym zespole.
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach.
  • Pracę w normach międzynarodowych standardów europejskich.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087