Specjalista w dziale HR (administracja personalna i rekrutacja)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
K23S Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jesteśmy agencją pracy ArtTime. Świadczymy usługi outsourcingu i pracy tymczasowej na terenie Polski.

Stale się rozwijamy i działamy z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:
Główne obowiązki:
Administracja personalna:
• Zarządzanie dokumentacją pracowniczą, w tym podpisywanie umów, aneksów oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem.
• Obsługa procesów związanych z urlopami, zwolnieniami oraz innymi aspektami zatrudnienia.
• Monitorowanie i aktualizacja danych personalnych pracowników w systemie HR.
• Wspieranie pracowników w kwestiach administracyjnych związanych z ich zatrudnieniem/zwolnieniem.
Rekrutacja:
• Realizacja procesów rekrutacyjnych na wszystkich szczeblach organizacyjnych.
• Tworzenie profili stanowisk, publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.
• Wspieranie nowo zatrudnionych pracowników w procesie adaptacji oraz integracji z zespołem.
Wymagania stanowiska
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia lub pokrewne).
• Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
• Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne.
• Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy.
• Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
• Znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz systemów wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi będzie dodatkowym atutem.
Jeśli jesteś osobą, która chce rozwijać się w obszarze HR, posiadasz doświadczenie w administracji personalnej i rekrutacji oraz chcesz pracować w dynamicznym środowisku, to czekamy na Twoje zgłoszenie!
Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie.
Oferujemy
- Niezbędne narzędzia do realizacji codziennych zadań   - Atrakcyjne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie  - Pakiet benefitów i atrakcyjny system motywacyjny   - Przyjazną atmosferę pracy w zespole i współpracę między działami   - Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Trener personalny Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532