Specjalista w dziale Controllingu
  • Czaplinek
Czaplinek, Czaplinek, zachodniopomorskie, Polska
Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.
31. 8. 2024

Motherson jest wielonarodową, skoncentrowaną na ludziach firmą obsługującą zróżnicowane branże oferując szeroki wachlarz produktów i usług jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie systemów elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taborów kolejowych i autobusów elektrycznych. Dzięki naszej globalnej sieci serwisowej i handlowej, jesteśmy w stanie wspierać wiodących klientów na rynku, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju bardziej zrównoważonego transportu. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Twoje obowiązki.

  • Monitorowanie wskaźników efektywności finansowej i operacyjnej oraz ich raportowanie;
  • Controlling kosztów łańcucha dostaw i produkcji oraz innych kluczowych kosztów;
  • Wsparcie i kontrola działań zmierzających do poprawy kosztów oraz optymalizacja modelu kosztowego. Współpraca z klientami wewnętrznymi (analizy, raporty, konsultacje);
  • Współudział w procesie budżetowania, w tym organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów w jednostce;
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego i kontrolera finansowego w bieżących zadaniach

Twój profil.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane controlling operacyjny, finansowy );
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli projektów lub controllingu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office;
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy.

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy;
  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika;
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;
  • Program benefitów sportowych i kulturalnych.

  • Praca Czaplinek
  • Czaplinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544