Specjalista w dziale BHP (K/M)
  • Wierzbica
Wierzbica, Wierzbica, Mazowieckie, Polska
Mondi Wierzbica Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,

  • Zapewnienie wsparcia kierownictwu w obszarze zarządzania BHP,

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń oraz prezentacji z zakresu BHP,

  • Planowanie oraz wspieranie przeprowadzania audytów oraz ocen ryzyka,

  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi, organami zewnętrznymi, innymi spółkami grupy Mondi,

  • Raportowanie wskaźników zgodnie z obowiązującymi standardami.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Prawo jazdy kat. B oraz otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe.

OFERUJEMY:
  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę,

  • Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii w zarządzaniu BHP,

  • Realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Praca Wierzbica
  • Wierzbica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851