Specjalista w Biurze Urządzeń Gotówkowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Bank Pekao
2. 9. 2024

1114873201

Obowiązki

  • współpracę z firmami świadczącymi usługi na rzecz banku w zakresie obsługi urządzeń gotówkowych,
  • nadzór i kontrolę jakości usług świadczonych przez dostawców,
  • koordynację procesów realizacji napraw urządzeń,
  • monitoring pracy urządzeń,
  • wsparcie projektów realizowanych w Biurze Urządzeń Gotówkowych,
  • analizę danych dotyczących dostępności i awaryjności urządzeń,
  • prognozowanie zasileń urządzeń gotówkowych,
  • wsparcie Klienta Wewnętrznego w sprawach urządzeń gotówkowych, obsługę zgłoszeń dotyczących urządzeń.

Wymagania

  • jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy,
  • potrafisz się skutecznie i efektywnie komunikować,
  • lubisz współpracować z ludźmi,
  • dobrze czujesz się w pracy w MS Excel,
  • masz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów,
  • jesteś samodzielny, dobrze zorganizowany, potrafisz wyznaczać priorytety i dobrze radzisz sobie w sytuacjach stresowych,
  • jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Kraków
  • Technik urządzeń sanitarnych Kraków
  • Specjalista SEO Kraków
  • Specjalista SEM Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584