Specjalista w Biurze Programowym – Słowacja
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Fundacja ISW
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich od początku swojego istnienia (1993) prowadzi działalność na rzecz współpracy pomiędzy państwami europejskimi, szczególnie Europy Środkowej i Wschodniej. Projekty realizowane na różnych szczeblach służą rozwojowi kontaktów politycznych, gospodarczych, kulturalnych i naukowych pomiędzy państwami tego regionu.

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy ‍

Miejsce pracy: Warszawa

Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie

Twój zakres obowiązków

  • obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich.
  • utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi z regionu
  • udział w realizacji projektów i grantów międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych Słowacji (i Czech mile widziane)
  • Doskonała znajomość języka słowackiego w mowie i piśmie (czeskiego mile widziane)
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, sprawność w kontaktach ze światem nauki, polityki
  • Lekkie pióro
  • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów
  • Znajomość mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube)

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • stały kontakt z językiem
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692