Specjalista Utrzymania Ruchu - rekrutacja online
  • Mrągowo
Mrągowo, Mrągowo, warmińsko-mazurskie, Polska
HRK S.A.
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Specjalista Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Mrągowo

Zadania:

  • Analiza i rozwiązywanie awarii na liniach produkcyjnych w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki oraz automatyki
  • Eliminacja strat w procesie produkcyjnym
  • Przeglądy i konserwacja maszyn oraz instalacji
  • Wdrażanie usprawnień maszyn i urządzeń
  • Montaż instalacji i układów elektrycznych
  • Tworzenie raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika działu utrzymania ruchu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym schematy elektryczne)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w opracowanych ambitnych aplikacjach
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy
  • Współpracę z doświadczonym, ambitnym zespołem inżynierów
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i zgrany zepół

  • Praca Mrągowo
  • Mrągowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544