SPECJALISTA UTRZYMANIA RUCHU/KOORDYNATOR INFRASTRUKTURY (K/M)
  • Żary
Żary, Żary, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
31. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko SPECJALISTA UTRZYMANIA RUCHU/KOORDYNATOR INFRASTRUKTURY (K/M)

Obowiązki

  • Nadzór nad naprawami maszyn i urządzeń
  • Wsparcie Działu Zaopatrzenia przy doborze części zamiennych

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn)
  • Znajomość zagadnień dozoru technicznego
  • 2 letni staż pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min. B1/ B2)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544