Specjalista Utrzymania Ruchu
  • Lublin, Ludwika Spiessa 9
lubelskie, Lublin, Ludwika Spiessa 9, lubelskie, Polska
CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.
12. 6. 2024

Chemnovatic jest Firmą chemiczną, która dostarcza kompleksowe wsparcie dla branży płynów do elektronicznych papierosów: od surowców, przez tworzenie receptur, rozwój marek własnych i usługi w zakresie regulacji prawnych.

Od samego początku swojego istnienia Chemnovatic kładzie duży nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów. W 2017 roku Firma wdrożyła systemy ISO, HACCP (GMP i GHP), które stanowią potwierdzenie najwyższych standardów i jakości. Przedsiębiorstwo w ciągu zaledwie kilku lat przeszło niezwykłą drogę, od idei stworzenia marki e-liquidów, do wiodącego producenta surowców, dostarczającego produkty do ponad 60 krajów na świecie i zatrudniającego ponad 130 pracowników.

Jeśli spełniasz poniższe oczekiwania, a zakres obowiązków brzmi dla Ciebie atrakcyjnie, zapraszamy do udziału w rekrutacji!
Zakres obowiązków:

  • Realizacja bieżących napraw maszyn i urządzeń - usuwanie awarii i wprowadzania korekt w ich funkcjonowaniu
  • Realizacja planu prewencyjnych przeglądów stanu maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom
  • Proaktywne reagowanie na zgłaszane problemy i potrzeby wsparcia w procesie produkcji
  • Prowadzenie raportów napraw
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o kierunkach:

    • mechanika i budowa maszyn,
    • lub mechatronika
    • lub pokrewne – które daje ci teoretyczne podstawy do praktycznych działań w ramach zakresu obowiązków

  • Wykształcenie wyższe z dziedzin wyżej wymienionych będzie mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w ramach obsługi linii montażowej

    • Twoim atutem będzie doświadczenie wyniesione z działów utrzymania ruchu

  • Gotowość do pracy zmianowej

    • aby spełnić oczekiwania naszych klientów pracujemy w trybie zmianowym

  • Otwartość i gotowość do zdobywania wiedzy

    • zadbamy o Twoje przygotowanie do pracy poprzez szkolenie wdrażające

  • Komunikatywność i nastawianie na pracę zespołową

    • zawsze pracujemy zespołowo, by zrealizować nasze cele (nie tylko firmowe)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie, która stawia na zespół,
  • Rozwój zawodowy – czekamy na osoby, które chcą się szkolić, uczyć nowych rzeczy i aspirują do bycia specjalistą w dziedzinie utrzymania ciągłości produkcji,
  • Wynagrodzenie:

    • stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • premie uzależnione od osiąganych wyników
    • bonusy roczne,

  • Pakiet benefitów:

    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • systematyczne spotkania integracyjne (kwartalne i roczne),
    • i owoce !

  • Praca lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055