Specjalista/tka Social Media - Specjalista/tka ds FB Ads
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Studio Figura International
17. 9. 2024

STUDIO FIGURA International - lider w branży fitness oraz wellness, posiadający gabinety partnerskie na całym świecie. Posiadamy własną produkcję urządzeń, kosmetyków i suplementów. Od 18lat na rynku!
W związku z ogromną ekspansją i rozszerzeniem swoich działań poszukujemy do Naszej centrali w Wysogotowie (okolice Poznania) kandydata na stanowisko:
SOCIAL MEDIA SPECIALIST- JUNIOR
Dołącz do zespołu, który chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i jest zawsze otwarty na Twoje pomysły. Otrzymaj pełne wsparcie na start. Korzystaj z wiedzy osób, które od lat pracują "w branży".
Jeżeli czujesz, że chcesz rozwijać się w dziedzinie digital marketingu to nasz zespół jest stworzony dla Ciebie!
Twój zakres obowiązków:
- Zarządzanie profilami w Social Mediach (FB, Insta, LinkedIn)
- Tworzenie kampanii Facebook Ads
- Tworzenie content'u reklamowego, copywriting - kreowanie wizerunku marki
- Aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych firmy, udział w nowych projektach
- Analiza i raportowanie prowadzonych działań
- Monitorowanie działań konkurencji
- Kontakt z partnerami firmy (tel/mail)
Nasze wymagania:
- Doświadczenie w prowadzeniu działań w SM
- Kreatywność i zmysł estetyczny - znajomości trendów w Social Mediach
- Umiejętności organizacji czasu pracy
- Rzetelnego wykonywania powierzonych zadań
- Inicjatywy w rozwoju prowadzonych projektów oraz całego działu
- Mile widziane: Doświadczenia w pracy z Facebook ads oraz znajomość innych platform reklamowych: np. Google Ads, Pinterest ads, LinkedIn ads
- Doświadczenie w pracy z klientem
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, oraz 13pensją (premia roczna)
- Samodzielne stanowisko pracy (opieramy współpracę o zaufanie, a nie kontrolę)
- Elastyczne zadania, jeżeli czujesz, że chcesz rozwijać się w innych segmentach marketingu, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie zajęcie
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych
- Nieograniczona możliwość bezpłatnego korzystania z urządzeń/ zabiegów w showroom’ie firmy, zniżki na zakup kosmetyków i suplementów diety,
- Multisport, pakiet zdrowotny Allianz oraz atrakcyjne zniżki pracownicze na pobyt w luksusowym Hotel&Spa na Zanzibarze!
- dedykowana platforma zniżkowa do zamawiania posiłków/ pełnych diet z Firmy Body Chief,
- Nowoczesne biuro- praca stacjonarna w głównej siedzibie naszej firmy w Wysogotowie pon-pt 9-17, w piątki kończymy o 16 ;) weekendy wolne
Zapraszamy Cię do dołączenia do działu marketingu i kreacji, a dokładniej do zespołu, który zajmuje się rozwojem social mediów naszych partnerów biznesowych jak i samej firmy. Zdobędziesz szansę na współpracę z klientami z całej Polski, jak również z klientem zagranicznym.
Zapraszamy do przesyłania CV prosimy o dołączenie klauzuli:
''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).''

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Social Media Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584