Specjalista/tka ds. Zamówień publicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT, która od lat dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami sprzętu komputerowego i oprogramowania, oferuje produkty i usługi najwyższej jakości, w tym serwery, komputery przenośne i stacjonarne, drukarki, skanery, a także zaawansowane rozwiązania serwerowe i sieciowe. Posiadając certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 27001:2013, ISO 14001:2015 oraz ISO 20000:2018, firma potwierdza swoje zaangażowanie w zapewnienie najwyższych standardów zarządzania, bezpieczeństwa informacji i ochrony środowiska. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy uzdolnionych specjalistów do dołączenia do naszego zespołu. Oferujemy możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami, rozwój zawodowy oraz pracę w przyjaznej atmosferze, wspieraną przez doświadczony i zaangażowany zespół specjalistów. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią firmy, która realnie wpływa na rozwój technologii informatycznych, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów) lub wyższe administracyjne (mile widziane kierunki związane z zamówieniami publicznymi)
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowywaniem ofert w oparciu o wymogi dokumentacji przetargowej w zamówieniach publicznych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz poruszanie się w zasobach internetowych Bardzo dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły
  • Dokładność i rozwinięte umiejętności analityczne
  • Sumienność i dyscyplina w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa zamówień publicznych (ustawa Prawo Zamówień Publicznych i powiązane akty prawne)
  • Czynne prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy

Obowiązki:

  • Monitorowanie rynku zamówień publicznych pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach na dostawy sprzętu IT
  • Sprawdzanie aktualności dokumentacji niezbędnej podczas postępowań o zamówienie publiczne
  • Analiza dokumentacji przetargowej w prowadzonych postępowaniach (Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami do SIWZ - OPZ i projekty umów)
  • Przygotowywanie ofert przetargowych i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej przetargów z Zamawiającym
  • Monitorowanie złożonych ofert
  • Nadzór i archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • Koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów
  • Pomoc w bieżących pracach administracyjnych działu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838