Specjalista/tka ds. systemów zarządzania jakością
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Impel Catering Sp. z.o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

-        Wdrażanie Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz systemu HACCP na obiektach (kuchniach)

-        Pomoc w przygotowywaniu obiektów do odbiorów przez Państwową Inspekcję Sanitarną (technologia, warunki sanitarne i bezpieczeństwa żywności w oparciu obowiązujące przepisy, dokumentacja)

-        Nadzór nad dokumentacją GHP, GMP oraz systemu HACCP

-        Podejmowanie działań korygujących w przypadku wykrycia nieprawidłowości oraz podejmowanie kroków przeciwdziałających powstawaniu nieprawidłowości – bezpośrednia pomoc na obiekcie

-        Przygotowywanie, korygowanie i wprowadzanie procedur i instrukcji (GHP, GMP, HACCP)

-        Przeprowadzanie szkoleń z zakresu zasad GHP, GMP, systemu HACCP, prawa żywnościowego

-        Przeprowadzanie kontroli sanitarno-higienicznych na obiektach

Nasze wymagania:

-        Wykształcenie wyższe kierunkowe

-        Znajomość zasad systemów HACCP, GHP, GMP

-        Znajomość przepisów sanitarno-higienicznych podczas produkcji

-        Komunikatywność

-        Czynne prawo jazdy kategorii B

-        Dyspozycyjność - gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy:

-        Umowę o pracę

-        Pracę w dużej i rozwojowej organizacji

-        Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

-        Możliwość rozwoju zawodowego

-        Współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie

-        Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190