Specjalista/tka ds. sprzedaży telefonicznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

•    Profesjonalne doradztwo w zakresie dostępnych produktów ubezpieczeniowych
•    Aktywna sprzedaż telefoniczna produktów klientom indywidualnym
•    Realizacja założonych celów sprzedażowych
•    Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami oraz obsługa posprzedażowa

Wymagania:

•    Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży ubezpieczeń lub produktów finansowych
•    Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
•    Wysoka motywacja do osiągania celów sprzedażowych
•    Wykształcenie minimum średnie
•    Dostępność do pracy w systemie zmianowym (9-17 lub 12-20)

Oferujemy:

•    Wynagrodzenie podstawowe  + premie (nawet do 3-krotności miesięcznego wynagrodzenia)
•    Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w tygodniu z biura)
•    Szkolenia wstępne i cykliczne podnoszące kwalifikacje
•    Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
•    Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
•    Benefity: karta Multisport, platforma MyBenefit, pakiet ubezpieczeniowy na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie biletów do kina, teatru

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544