Specjalista/tka ds. sprzedaży i rekrutacji
  • Kielce
specjalista/tka ds. sprzedaży i rekrutacji
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Do naszego zespołu w Kielcach poszukujemy doświadczonej osoby z zakresu sprzedaży usług B2B z co najmniej pierwszymi doświadczeniami w rekrutacji pracowników, chętnej do objęcia roli Konsultanta ds. sprzedaży i rekrutacji.

Oczekujemy

  • silnej motywacji do rozwoju w obszarze rekrutacji
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • szeroko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych, planowania i komunikacyjnych
  • prawa jazdy kat. B - czynne
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy
  • stałej i długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • ciekawe i samodzielne stanowisko
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię kwartalną, zależną od wyników
  • bogaty pakiet szkoleń, wsparcie i ciągły rozwój kompetencji
  • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury
  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach Akademii Rekrutacji oraz Akademii Sprzedaży
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do nauki, dodatkowy dzień wolny na wolontariat oraz na urodziny, możliwość nauki języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej, karta lunchowa)
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Zadania

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru produkcji, magazynu
  • walidacja rynku i nawiązywanie nowych relacji z Klientami
  • utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z klientami i kandydatami
  • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów
  • kontakty telefoniczne oraz spotkania biznesowe z klientami

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544