Specjalista/tka ds. sprzedaży i rekrutacji
  • Kraków
specjalista/tka ds. sprzedaży i rekrutacji
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Chcesz poznać tajniki rekrutacji i rozwinąć swoje skrzydła w strukturach Randstad? Dołącz do naszego zespołu!!! :)

Poszukujemy osoby, która będzie pracowała w jednym z naszych biur w Krakowie, Kielcach lub Radomiu.

Oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży, mile widziane w branży usług dla HR
  • motywacji do rozwoju w obszarze rekrutacji
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę (3 m-ce -> rok -> czas nieokreślony
  • samodzielne stanowisko
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię kwartalną, zależną od wyników
  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach Akademii Rekrutacji oraz Akademii Sprzedaży
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do nauki, dodatkowy dzień wolny na wolontariat oraz na urodziny, możliwość nauki języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej, karta lunchowa doładowywana 350 pln miesięcznie, opieka medyczna, karta sportowa)
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Zadania

  • kontakty telefoniczne oraz spotkania biznesowe z klientami
  • przygotowywanie ofert i umów dla klientów
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynieryjne dla produkcji i magazynu
  • utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z klientami i kandydatami
  • bieżące raportowanie pracy w systemie CRM i ATS

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699