Specjalista/tka ds planowania dostaw (S&OP)
  • Niepruszewo
specjalista/tka ds planowania dostaw (S&OP)
wielkopolskie, Niepruszewo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w logistyce, planowaniu dostaw i posługujesz się swobodnie językiem angielskim i/lub niemieckim ? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie.

Oczekujemy

  • 2 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki lub kontrolingu
  • wykształcenia wyższego ( mile widziane wykształcenie w logistyce)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego poziom B2
  • doświadczenia w korzystaniu z systemów ERP
  • znajomości programu MS-Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia i dobrej organizacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w nowoczesnym magazynie dystrybucyjno-logistycznym
  • pracę w modelu hybrydowym w postaci 1 dnia/tydzień pracy z domu
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

Zadania

  • samodzielnie zarządzanie łańcuchem dostaw i zapewnianie wysokiej dostępności produktów dla naszych klientów w Polsce i Niemczech
  • odpowiadanie za rozporządzanie towarami zakupionymi od międzynarodowych dostawców
  • optymalizacja poziomu zapasów w rozwijającym się centrum dystrybucyjnym w Polsce
  • organizacja dystrybucji towarów między magazynami

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567