Specjalista/tka ds. administracji, Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HR Project sp zoo
11. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty/tki ds. administracji.
Obowiązki:
Koordynowanie procesu i dokumentów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce;
Robienie zestawień w Excelu statusów wniosków;
Pilnowanie obiegu dokumentów związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce;
Kontakt z urzędami (urząd pracy, straż graniczna), udzielanie informacji na temat ofert pracy;
Składanie wniosków we właściwych urzędach przez praca.gov.
Oczekiwania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy [warunek konieczny;
Bardzo dobra znajomość języka polskiego;
Doświadczenie w administracji biurowej min 2 lata;
Samodzielność, dokładność, komunikatywność.
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o UOP;
Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych;
Miłą atmosferę;
Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

  • Praca Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567