Specjalista Techniczny w Laboratorium Korozji i Inżynierii Powierzchni
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań i prac technicznych z obszaru chemicznej obróbki powierzchniowej (anodowanie aluminium i stopów aluminium)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wyposażeniem pomiarowym oraz urządzeniami stosowanymi w chemicznej obróbce powierzchniowej
  • Prowadzenie zapisów technicznych z przeprowadzonych badan i prób technologicznych
  • Utrzymywanie wyposażenia w sprawności technicznej: wykonywanie okresowych sprawdzeń/konserwacji/napraw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe profil: elektronika, elektryka, automatyka, chemia lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • Odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, rzetelność
  • Prawo jazdy kategorii B - dodatkowy atut
  • Uprawnienia do obsługi wciągników i wciągarek oraz obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia - dodatkowy atut

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazna atmosfera w pracy.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417