Specjalista Techniczny – Tokarz - Frezer
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie bieżących prac tokarsko-frezerskich i ślusarskich dla potrzeb zakładów naukowo-badawczych Oddziału,
  • odpowiadanie za sprawne funkcjonowanie postawionych do dyspozycji maszyn i urządzeń, ich konserwację i naprawy, dokonywanie okresowych przeglądów i sprawdzanie poprawności działania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe w zakresie obróbki skrawaniem i budowy maszyn,
  • praktyczna umiejętność obsługi tokarek i frezarek do metali,
  • doświadczenie na oferowanym stanowisku (minimum 2 lata),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność, precyzyjność, samodzielność i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazna atmosfera w pracy.

  • Praca Skawina
  • Tokarz Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417