Specjalista Substancji Czynnych (MS&T)
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Polpharma Biologics
4. 10. 2024

Polpharma BiologicsJako Specjalista Substancji Czynnych będziesz kluczowym wsparciem dla naszego zespołu w dziale MS&T (Manufacturing Science & Technology). Twoim zadaniem będzie rozwiązywanie wyzwań technologicznych oraz nadzór nad transferami technologii, które obejmują hodowlę komórek GMM oraz oczyszczanie substancji biologicznie czynnych. Jeśli interesuje Cię praca na styku zaawansowanej technologii i biologii, to stanowisko jest stworzone dla Ciebie!

Dział MS&T odpowiada za wdrażanie, optymalizację i transfer procesów produkcyjnych, zapewniając wsparcie techniczne w zakresie usprawniania technologii i ich efektywności. W tej roli będziesz pracować w obszarze USP (Upstream Processing), który obejmuje początkowe etapy produkcji, takie jak hodowla komórek, z których pozyskuje się biologicznie czynne substancje. Dzięki pracy w MS&T będziesz częścią zespołu, który łączy wiedzę techniczną z produkcyjną, tworząc bezpieczne i innowacyjne rozwiązania dla procesów biotechnologicznych.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie i dokumentowanie badań związanych z hodowlą komórek GMM i oczyszczaniem hodowli komórkowych podczas procesu produkcji przeciwciał monoklonalnych.
  • Planowanie i realizacja eksperymentów w obszarze produkcji substancji biologicznie czynnych.
  • Ścisła współpraca z zespołami zajmującymi się hodowlą komórek, oczyszczaniem i formulacją substancji czynnych oraz z analitykami laboratoryjnymi.
  • Odpowiedzialność za sprzęt badawczy oraz tworzenie i zatwierdzanie standardowych procedur operacyjnych.
  • Tworzenie rekomendacji i wytycznych dla Działu Produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego z zakresu chemii, biotechnologii przemysłowej, inżynierii bioprocesowej lub pokrewnych dziedzin.
  • Doświadczenia w pracy badawczo-rozwojowej lub produkcyjnej związanej z hodowlą GMM i wytwarzaniem substancji biologicznie czynnych.
  • Znajomości technik hodowli komórek prokariotycznych lub eukariotycznych oraz metod oczyszczania substancji biologicznie czynnych.
  • Umiejętności obsługi zautomatyzowanych systemów hodowlanych, chromatograficznych lub filtracyjnych; znajomość technik „single-use” będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (8 godzin dziennie, rozpoczęcie pracy w przedziale 6:00-10:00)
  • W trakcie trwania badań, harmonogram pracy jest dostosowywany do potrzeb eksperymentów. Może to obejmować pracę w weekendy lub zmianę popołudniową (15:00–23:00), co jest związane z cyklem hodowli komórkowych, które trwają od 9 do 14 dni.
  • Możliwość pracy zdalnej przez 2 dni w miesiącu.

  • Pracę w firmie sukcesu, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego.
  • Zdobycie kompetencji przyszłości, które będą unikatowe w Twoim doświadczeniu.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres maternity cover do końca marca 2026 roku. Choć nie możemy obiecać stałego zatrudnienia po tym czasie, dokładamy wszelkich starań, abyś mógł kontynuować swoją karierę w naszej organizacji.
  • Prywatną opiekę zdrowotną.
  • Pakiet relokacyjny – dofinansowanie zmiany miejsca zamieszkania.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pracowniczy program emerytalny.
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji.
  • Roczną premię.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą.
  • bezpłane masaże w biurze,
  • i wiele innych..

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563