Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach (ds. Koordynacji Systemu Rad Sektorowych)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
4. 6. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

  • Udział w koordynowaniu działań rad sektorowych oraz Rady Programowej ds. kompetencji, w tym m.in.:

    • przygotowywanie wytycznych (np. wzorów dokumentów, standardów) w zakresie systemu rad sektorowych, dotyczących
    • w szczególności regulaminów rad, zasad komunikacji i innych, wynikających z realizowanych zadań w systemie rad sektorowych lub zawartych porozumień;
    • opracowywanie zasad monitoringu i kontroli przestrzegania zasad i standardów, porozumień oraz kontrola ich przestrzegania;
    • udzielanie radom wsparcia merytorycznego w zakresie wdrażania zasad i standardów;
    • okresowa ocena standardów, inicjonowanie zmian
    • w standardach oraz ich implementacja;

  • Identyfikacja i dbałość o zapewnienie spójności systemu, w tym komplementarności realizowanych zadań.
  • Bezpośredni kontakt z przedstawicielami rad sektorowych, dbanie o aktualność składu rad sektorowych, Rady Programowej ds. kompetencji oraz osób do kontaktu, współpraca z instytucjami (w tym administracją publiczną) zaangażowanymi w funkcjonowanie systemu rad.
  • Przygotowywanie materiałów na posiedzenia Rady Programowej ds. kompetencji oraz ich podsumowywanie.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • 2 lata doświadczenia w realizacji projektów doradczych / szkoleniowych / informacyjnych lub w realizacji projektów (np. konkursowych) finansowanych ze środków publicznych, obejmujących w szczególności weryfikację dokumentów, zgodnie z wcześniej przyjętymi standardami (np. kontrole, audyty, procedury dotyczące zagadnień przekrojowych);
  • ogólna wiedza z zakresu rynku pracy i rynku edukacji;
  • bardzo dobra obsługa MS Word, MS Excel i MS PowerPoint;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • komunikatywność, w tym łatwość porozumiewania się w mowie i piśmie w języku polskim;
  • wystąpienia publiczne z wykorzystaniem prezentacji Power Point;
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe z obszaru prawa, ekonomii i finansów, administracji, socjologii;
  • min. 3 lat doświadczenia w realizacji projektów doradczych / szkoleniowych / informacyjnych lub w realizacji projektów (np. konkursowych) finansowanych ze środków publicznych, obejmujących w szczególności weryfikację dokumentów, zgodnie z wcześniej przyjętymi standardami (np. kontrole, audyty, procedury dotyczące zagadnień przekrojowych);
  • doświadczenie w: przygotowywaniu standardów oceny/kontroli, procedur lub standardów działań​ oraz dokumentacji przetargowej;
  • prowadzenie spotkań/szkoleń z wykorzystaniem prezentacji Power Point stacjonarnych i online;
  • praktyczna wiedza o funkcjonowaniu administracji publicznej;
  • praktyczna znajomość procesów legislacyjnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080