Specjalista/Starszy Specjalista w Departamencie Komunikacji w Marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
FallWork Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Wprowadzanie treści oraz modyfikowanie stron www Agencji, zapewnienia spójności treści oraz elementów graficznych;
  • przygotowywanie i wysyłanie newsletterów oraz mailingów na potrzeby zadań realizowanych przez PARP;
  • współpraca z pozostałymi departamentami PARP oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych zadań;
  • udział w opracowaniu i rozwoju nowych funkcjonalności ekosystemu portali PARP;
  • uczestniczenie w postępowaniach dotyczących zamawiania usług zewnętrznych związanych w szczególności ze stronami www, intranetowymi, aplikacjami mobilnymi, etc. Planowanie, kontraktacja i nadzór nad realizacją zamówień;
  • analiza potrzeb użytkowników biznesowych i końcowych systemu stron internetowych PARP, tym prowadzenie analityki ruchu stron internetowych

Wymagania

Wymagania konieczne :
 Wykształcenie:

 -          wyższe (bądź ostatni rok studiów)

 Doświadczenie zawodowe:

Minimum trzy lata doświadczenia w pracy biurowej, w tym co najmniej 6 m-cy podobnym stanowisku
 Poziom znajomości zagadnień z zakresu:

-        edycji i formatowania tekstów na stronie www - dobry
 Poziom znajomości języka obcego:

 -      znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym korzystanie z dokumentacji systemów informatycznych;
 Poziom obsługi programów komputerowych:

-       bardzo dobra znajomość pakietu Office;

-       znajomość HTML/CSS na poziomie umożliwiającym tworzenie i edycję elementów strony internetowej;

Inne: Umiejętności miękkie:

-       zmysł estetyczny,

 -       umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność;

-        dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość.

Wymagania pożądane:

-        (preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, edycja materiałów wizualnych, informatyczne);
  Doświadczenie zawodowe w:

-        zakresie wdrażania stron internetowych w tym opartych na CMS Joomla;

Znajomość podstawowych narzędzi edytorskich HTML/CSS + JavaScript;

-       znajomość PHP na poziomie umożliwiającym tworzenie i edycję elementów strony internetowej;

-       znajomość programów makietowania stron internetowych np. Figma;

-       znajomość programów graficznych, np. Paint.NET, Adobe Photoshop;

-        znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392